Wspominamy ogólnopolski Zlot Polskich Społeczności Alternatywnych, w uroczej wsi na pogórzu Beskidu Niskiego, gdzie siedzibę ma Stowarzyszenie FREEDOM. Grupa z Brzozówki była tam w dniach 19 i 20 sierpnia 2017: opowiedzielismy o naszej Osadzie, konopiach. Wiele było tam inspiracji!
A 23 września przypada Dzień Eko-wiosek. A więc zapraszamy na dzień otwarty, jak w każdy weekend od wiosny do złotej jesieni! Tego dnia w Brzozówce możesz razem z osadnikami zebrać ostatnie tegoroczne konopie z zagonu w środku Osady. Każdy dostanie część tego plonu na herbatkę.
Kto zechce, to może przyłączyć się do dekorowania naszej Kopuły minerałami z dobra intencją: Prosimy naszych przyjaciół o przyniesienie ładnych otoczaków, krzemieni, muszli, skrawków bursztynu czy kryształy, zebrane w górach czy nad brzegami mórz… Te minerały, wtopione naszymi rękoma w glinę wzbogaca nasz niezwykły budynek w planie fizycznym i duchowym.
Zaś ok. 18.30 zacznie się we wnętrzu Kopuły koncert uzdrawiającej i kojącej muzyki w wykonaniu dr Sylwii Nadgrodkiewicz, która zagra na kamertonach i misach tybetańskich.
Ilość miejsc ograniczona.