TELEGRAM. Do mieszkańców województwa łódzkiego:

GŁOSUJ NA BUDOWNICTWO NATURALNE!

Fundacja Eko-osada Brzozówka  już drugi rok promuje budowanie zdrowych domów jednorodzinnych. To powrót do tego, co było dobre, przed epoką chemii budowlanej: Pokazujemy i uczymy, jak budować z drewna, gliny, słomy i kamienia polnego.

Nasze warsztaty staną się dostępne dla większej liczby chętnych i profesjonalne, gdy Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego da na nie pieniądze: 60 900 zł. To nie łaska, ale jako obywatele mamy prawo do finansowania działań na rzecz przyrody i zdrowego życia!

Drodzy Przyjaciele, mieszkający w Łódzkiem, poprzyjcie nas poprzez głosowanie na projekt  Budownictwo Naturalne – sposób na życie i ochronę przyrody. Warsztaty w Eko-Osadzie.

To zadanie na rok 2018, które możemy zorganizować, zaś wykładowcami i instruktorami będą osadnicy i przyjaciele Eko-osady Brzozówka w powiecie rawskim.

Demokracja bezpośrednia, gdy już zaistnieje,  jest łatwa: aby Twój głos miał siłę sprawczą, wejdź na stronę internetową Województwa: http://bo.lodzkie.pl/glosowanie/ i wybierz nasz projekt w subregionie Wschodnim, kod zadania: W 261, i daj nam 3 punkty!

Możesz też wypełnić kartę do głosowania: http://bo.lodzkie.pl/wp-content/uploads/2017/02/KARTA-DO-G%C5%81OSOWANIA.pdf , przekazać ją nam, a dostarczymy do specjalnej urny w Starostwie.

Głosowanie trwa od 1 do 31 października.

                                                                                        Kliknij dla nas!

 Zespół z Eko-osady Brzozówka: Agnieszka Maćkowiak, Karolina i Andrzej Sobczyk, Paweł i Daniel Fijałkowscy, Jacek Gałąska, Stefan Rybak oraz Anna Kłos – radna Gminy Cielądz