prowadzenie Katarzyna Bratumiła Barczyńska

Plenerowe spotkanie wiosenne: Tworzenie sieci kryształowej w przestrzeni eko-osady
10.00- 13.00  wykład  z ćwiczeniami – wpływ kolorów na energetykę człowieka i przestrzeni; Co to jest Pole Kryształowe Człowieka? Struktury z kryształów  –  ich wpływ na człowieka i jego pole.

14.00- 18.00  – warsztat kryształowy – tworzenie sieci kryształowej w Kopule i terenie dookoła, szukanie punktów natury wspierających osadę, mandale indywidualne – jeśli czas i ochota nastąpi,

Znaczenie kolorów w naszym życiu codziennym,  mandale z minerałów jako regeneratory i transformatory ciała oraz pola człowieka, ćwiczenia z różnymi kolorami mandali – odczyty ich znaczenia i działania, medytacja Czerni i Jedności

Będziemy omawiać tworzenie struktur z kryształów – zwykle intuicyjnych układów grupy kryształów i minerałów, którymi zaznaczamy główne punkty danego miejsca. Kryształy kładziemy zwykle w roślinach i znaczących punktach przestrzeni, co wzmacnia witalność całej struktury. Może to być struktura na własne mieszkanie, dom z działką, szkołę dzieci, czy nasz teren kongresowy. Można przygotować sobie rysunki czy mapki do wspólnych ćwiczeń. Możemy ubrać w strukturę każdy obiekt czy teren,  podnosi to jego witalność i przepływ życia przez mieszkańców i w spokojnym rytmie prowadzi do zmian.

Zwykle odczuwalne są po warsztacie: poczucie nasycenia, spokoju, zadowolenia, przyjemności, lekkości, możliwości wszelkiego działania, płynnej komunikacji i bycia w wolnym – zwolnionym czasie, spokojna głowa, stany porównywane do oświecenia.

 15 kwietnia 2018 – niedziela  opłata za spotkanie 130 zł. Można zamówić obiad, także wegetariański,  10 zł.

Po zajęciach: Muzyka w udekorowanej kryształami Kopule Brzozówki.

Info: Paweł Fijałkowski – zasadźca  Osady tel. 506 980 648

Kontakt i zapisy na spotkania – Kasia Barczyńska- tel. 509 089 083