Nasza Osada jest miejscem, gdzie mieszkać i działąć będą osoby zajmujace sie zdrowiem, rozumianym holistycznie.

W ostatni weekend wakacji zapraszamy do nas, tych którzy potrzebują swoje zdrowie chronić, poprawić i dowiedzieć się ważnych prawd o nim. Czeka nas niezwykłe spotkanie z Toomasem Valgenbergiem, bioenergoterapeutą z Estonii! Toomas był jednym z najzdolniejszych neurochirurgów z najlepszej w Rosji kliniki w St. Petersburgu. Po powrocie ze stanu śmierci klinicznej, odkrył w sobie wielki dar uzdrawiania. Z sukcesami leczy najtrudniejsze stany chorobowe, w tym centralnego układu nerwowego. Jego wykład w SOBOTĘ, 1 września 2018 o godz. 13.00. Zaś od 14.00 do wieczora przyjmować będzie pacjentów w Kopule Brzozówki. 

Obraz może zawierać: 1 osoba, w budynku

Ponad to:

  • PIĄTEK, 31 sierpnia, od 16.00, wykład: Paweł Brzeski: AMATSU – terapia nturalna pochodzaca z Japonii. Przez ucisk lub manipulacje na odpowiednich punktach ciała przywraca naturalne napicie w tkance miękkiej,dzięki temu ciało wraca do prawidłowej postawy i mobilności. Pomaga na bóle kręgoslupa, stawów i mięsni, migreny i wiele innych dolegliwości.Więcej informacjii na stronie www.amatsu.info ( na razie po angielsku) . Od 17.00 i całą SOBOTĘ, do wieczora zabiegi w Kopule Brzozówki oraz w tipi.
  • SOBOTA, 1 września, od 10.00, wykład: Anna WołoszynKIM JEST SZEPTUCHA? Zamawiaczka, wiedunka itd. Tematy: Rytuały i modlitwy ochronne, rytuały intencyjne. Co to jest klątwa? Co to jest urok? Rytuał na klątwę, zdejmowanie uroku, rytuał oczyszczający, rytuał zabezpieczający od wrogów, zaszept, zamawianie, magia świec, rytuał oczyszczania jajem, techniki  energetyczne. Od. 11.30 – rytuały indywidualne w tipi dla osób zainteresowanych.
  •  SOBOTA, od 11.30: Karolina M. Kumor, fitoterapeutka i propagatorka naturalnego, pełnego ziół stylu życia. Wprowadzenie do TOTALNEJ BIOLOGII. Wykład w Kopule o zdrowiu kobiety i nie tylko, z uwzglednieniem aspektów psychicznych i zielarstwa. Po tym indywidualne konsultacje.
  • OD PIĄTKU do NIEDZIELI, gawędy wprowadzjące, w miarę przybywania zaintersowanych, z Iwoną Kostrzewą –  UZDROWICIELKĄ DUCHOWĄ. Indywwidualne sesje z nią w Kopule Brzozówki oraz w Kręgu Kamiennym.
  •  NIEDZIELA, 2 września, od 11.00 do zmroku, WARSZTATY Z ZIELARKĄ Ewą Kuskowską z Zagrody Zielarskiej w Przecince, gm. Kowiesy: ZASTOSOWANIE ZIÓŁ oraz ZAKŁADANIE ZIELNIKÓW  w Twoim ogrodzie.
  • Prezentacja zdrowych przetworów Julity Budziszewskiej: https://www.facebook.com/zwolnegowybiegu/

Na wykłady i warsztaty: WSTĄP WOLNY(A)!