Z Nowym Rokiem, przesyłamy link do premiery płyty Tomasza Szwelnika, który grał koncert fortepianowy „Piano w naturze” u nas w Eko-Brzozówce 25 sierpnia 2018. Premiera ma charakter światowy, dlatego Tomasz publikuje muzykę pod pseudonimem Thomas Goodhearts.
Muzyk zdecydował, że 50% ze sprzedaży z playera na naszych stronach www i społecznościowych, będzie przeznaczonych na cele Fundacji Eko-osada Brzozówka, a konkretnie na dalszą budowę centrum eko-osady wokół Kopuły, które jest przestrzenią otwartą i służącą wszystkim naszym gościom. Natomiast pozostałe 50% na cele statutowe Fundacji Źródło Tworzenia, w której działa Tomasz i jego żona Aurelia. Z tych środków organizują oni warsztaty teatralno-muzyczne, muzykoterapię i koncerty na rzecz osób niepełnosprawnych mieszkających w Gdańsku.
Kupujcie zatem płytę „Piano w naturze” lub wrzućcie player na Facebook i poślijcie dalej z inicjatywą wsparcie obu naszych Fundacji!
Tomasz zadedykował tą płytę dla Waszej inspiracji twórczej, doświadczania wspaniałych chwil życia,znalezienia drogi do natury, harmonii i miłości.
Niech muzyka ta Was wspiera, prowadzi i inspiruje.
Aurelia i Tomasz, którzy są także mistrzami gry na bębnach i innych instrumentach etnicznych, zagrają u nas 22 czerwca 2019. Zapraszamy!

Oto kod PLAYERA do wklejenia na www:widget.cdbaby.com/aa2cbe5e-9605-416f-a740-c19e708e…/…/opaque„></