26 kwietnia 2019 z grupą ekologów i aktywistów przybyliśmy do gmachu Sejmu na debatę na temat ustaw, których celem jest anarchia: zezwolenie telekomom na budowanie anten mikrofal 5G, gdzie tylko zechcą, bez zezwoleń budowlanych i decyzji środowiskowych! Wspierało nas kilku świadomych naukowców, z prof. Klonowskim. https://www.youtube.com/watch?v=oDeR5vNy8kw

Ale grzeczne petycje, rzeczowe argumenty i apele o moratorium 5G w Polsce, które wyszły w styczniu br. z Eko-centrum w Stryszowie i Eko-osady Brzozówka, nie zmitygowały politykierów: 4 lipca 2019 r., większość posłów ze wszystkich klubów sejmowych uchwaliła te nieludzkie przepisy!

Nie chcemy takich przedstawicieli, popierających działania Huawei, Ericssona  i innych koncernów międzynarodowych oraz trzech graczy na polskim rynku telekomunikacyjnym. Czas na obywatelskie nieposłuszeństwo: Bronimy zdrowia swojego i naszych potomków!

Apelujmy do senatorów o poprawienie bubla sejmowego! Poinformowaliśmy też o szkodliwej „megaustawie” Prezydenta Rzeczypospolitej. 24 lipca w Pałacu urzędnicy Prezydenta rozmawiali z pięciorgiem przedstawicieli z naszej Koalicji POLSKA WOLNA OD 5G. Oto moja relacja:

24.07.2019 KOALICJA W PAŁACU PREZYDENCKIM

Piszmy petycje: dohttps://naszademokracja.pl/petitions/petycja-o-moratorium-na-5g-i-redukcje-ekspozycji-ludnosci-na-pola-elektromagnetyczne?just_launched=true

Zaś 29 sierpnia, kto może niech przybywa do Warszawy! Od 12.00 rozpoczyna się marsz i protest pod nazwą „TI Day” i „Stop 5G!”, przejdziemy Traktem Królewskim, obok budynków Rady Ministrów i Sejmu.

                                                                                                                    Paweł A. Fijałkowski