23 i 24 sierpnia, od godz 10.00 – DNI SZEPTUCHY: SZAMANIZM RODZIMY CZY AMERYKAŃSKI?

– opowieść inż. Anny Wołoszyn o tym, jak stała się bioterapeutką, a następnie szeptuchą. Pokazy i sesje indywidualne z nią w Kopule. A w programie:

23 Sierpnia, od 19.00 – Premiera SZAŁASU POTÓW  Temazcal – inspirowanego metodami narodów Meksyku i Gwatemali, prowadzenie Jarosław Paczyński, asystenci Paweł Fijałkowski i Robert Olejnik.

             

24 Sierpnia, ceremonia picia kakao od Majów z Gwatemali, prowadzenie Ilona i Robert Olejnik. Wieczorem- Icarosy i inne pieśni od serca wykonają Basia, Magda i Martyna.       

30 sierpnia, „BLISKO ZIEMI, BLISKO CIAŁA” , w tym szałas potów inspirowany metodą Mirko Fernandeza. Prowadzenie Agnieszka Czubak z Fundacji Jedność.

31 sierpnia, – zajęcia z różnych metod jogi, prowadzenie Agnieszka Czubak

31 sierpnia, wieczorem zajęcia z Reginą Sidorkiewicz: Gawęda o aurze Człowieka, ognisko i medytacje. Dla chętnych przygotowanie do przebiegania po żarzących się węglikach! Uczestnicy składają się na koszty, prosimy o sumy w/g własnych możliwości.

1 września, – od 10.00, KONOPNE DOŻYNKI – gospodarze i goście idą w pole zbierać dojrzałe wiechy i liście konopi, które potem suszymy w stodole. W podzięce goście dostają po torebce świeżych konopi. Wieczorem ognisko i degustacja herbatki konopnej ze świeżych wiech.

KONOPNE DOŻYNKI, 1 września, uświetni koncert pieśni słowiańskich w wykonaniu grupy ZOŁOTARStart o 17.00. Mile widziane stroje nawiązujące do Słowiańszczyzny.

Prosimy o dobrowolna składkę na koszty koncertu.

Każdego dnia: stoisko ze zdrowotnymi preparatami z ekologicznej uprawy konopi w Brzozówce: ekstrakt wodny z konopi 5 % CBD, ekstrakt z konopi -pasta 16% CBD, herbatka konopna ze zbiorów 2018 i 2019. 

     Na gawędy i wykłady WSTĄP WOLNY(A)!

Ceremonie i sesje indywidualne płatne bezpośrednio prowadzącemu. Opłata dzienna za pobyt na naszym biwaku: 10 zł za osobę. Zamówione posiłki (co najmniej 3 dni wcześniej) dodatkowo płatne.

Noclegi są możliwe w swoim aucie/namiocie, na polu biwakowym Osady lub w Kopule ( cena – 10 zł).Po każdym dniu ognisko i muzyka, a więc osoby śpiewające i grające – mile widziane (i słuchane)!

ZAPRASZAMY!

Agnieszka i Paweł  Fijałkowscy– zasadźcy Osady, tel. 506980648,

Robert Olejnik – ceremonie inspirowane kulturą Majów, tel. 606653262

Agnieszka Czubak – prowadząca zajęcia „BLISKO ZIEMI, BLISKO CIAŁA”, tel: 510774727

Regina Sidorkiewicz – prowadząca zajęcia związane z aurą i biegiem po żarze. tel: 605257714